background

Hakkımızda

Nergis Peyzaj iç ve dış mekanlarda keyif veren mekanlar oluşturulmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı mezunu Sn. İsmail SADIM, 1990 yılı itibarı ile İstanbul İmam Oğlu Çiçekçilik frmasında çalışıp kazandığı tecrübeler doğrultusunda , Yalova Samanlı’ da bulunan Karaca Arboretum’ de çalışmaya devam etmiştir. 1993 - 1994 yılları arası Yalova Gardenya firmasında 1995 sonuna kadar bahçe bitkileri alanında çalışmalarını sürdürmüştür. 1999 yılının Ekim ayında Yalova’nın Taşköprü ilçesinde Nergis Peyzaj olarak yeni bir firma kurmuştur. Mevsimlik ve çok yıllık bitki üretimi ile başladığı ticaret serüvenine 2000’ li yılların başlarında dış mekan bitkilerine yönelerek bahçe peyzajı ağırlıklı olarak devam etmektedir. Zengin ürün çeşitleri ile bahçelerde kişilerin zevklerine uygun ürünleri sunarak keyif alınabilecek mekanlar oluşturulmaktadır.

Bu ürün zenginliği Almanya , İtalya, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerden ürün ithal edilerek desteklenmekte ve kalıcı bir genişleme sürdürülmektedir. Mevsimlik , dış mekan ve yere dikim ağaç türlerini yetiştirerek farklılaşmaya devam etmektedir. Tecrübesi ve doğaya aşkı ile işini seven müşterisine keyif aldırmayı ilke edinmiş , kaliteden ödün vermeden yenilikçi bakış açısı ile günümüz imkanlarını tam anlamı ile kullanıp tecrübeleri doğrultusunda müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Sn. İsmail SADIM , Nergis Peyzaj Çiçekçilik Fidancılık İşletmesi’nin kurucu olmakla beraber Bilecik’ de bulunan Yalova Tarım A.Ş firmasına % 10 hisse sahibi olup , çiçek üreticileri dernekleri olan SASBÜD, SÜSBİR ve YASBİR üyeliği ile hizmet alanı olarak seçtiği bitki sektöründe güçlü bir alt yapıya sahiptir.

Nergis Peyzaj üretim ve satış yapısı itibari ile misyon olarak yenilikçi düşünüp , müşterilerine ( kalite – ürün çeşidi – uygunluk ) kavramlarını aynı anda sunmaya çalışmak; vizyon olarak sektöründe bir niş kalitesini yakalayıp daimiliğini artırarak müşteri bağlarını sıkılaştırmaktır.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı