Ödül Töreni

Nergis Peyzaj ,gösterdiği aktif ticari faaliyetlerinden dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Yalova Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ödüle laik görülmüştür.

Nergis Peyzaj 

2010 Yılı ihracat 15' incisi

2011 Yılı ihracat 10' cusu

2011 Yılı gelir vergisi 7'cisi olmuştur.

 

Fuar ve Yatırım Planı

Nergis Peyzaj , Yalova’da iç ve dış mekan süs bitkileri yetiştiren üreticilerin kurduğu Yalova Garden Şirketi’nin 42 ortağından biridir.

TARIM İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM) Yalova Garden Anonim Şirketi'ne kiraladığı bin 541 dönüm Yalova Atatürk Tarım İşletmesi arazisinde 30 dönümlük  alanda yapacağı yatırımlarla faaliyetlerini devam ettirecektir.

Bu yatırımlarla şu ana kadar  ihracat yaptığı  Azerbaycan, Türkmenistan, Irak, Gürcistan ve Suriye gibi ülkelerin yanında  farklı ülkelere de bitki satmayı hedeflemektedir. Bu amaçla her sene düzenlenen yurt içi  Yalova Flower Show fuarına stand açarak katılmakdır. Yurt dışında da Almanya IPM Essen Uluslararası Peyzaj ve Süs Bitkileri Fuarı katılmakta ,işletmeyi geliştirme daha iyiyi sunabilme  adına izlenimlerini siz değerli müşterileriyle paylaşmaktadır.  2012 Yalova Flower Show Fuar ropörtajımızı aşağıdaki linkden izleyebilirsiniz.

http://www.fuarhaber.tv/Default.aspx?firmaID=111&catID=170